Start
O psychologu
Psychoterapia
KontaktCzuję, że bardzo mi pomogła. Osoba o niespotykanej empatii, prawdziwy psycholog z powołania. Tworzy niesamowitą atmosferę spotkania, rozmowa z nią nie toczy się jak zwykła rozmowa, to nie jest zadawanie pytań i odpowiadanie, lecz wspaniałe porozumienie na kilku poziomach, możliwe dlatego, gdyż słucha bardzo uważnie, podąża za pacjentem, szanuje to co chcesz jej powiedzieć, a o to czego nie chcesz mówić, zapyta delikatnie w odpowiedniej chwili, tłumacząc dlaczego może być istotne dla problemu.

Sandra E.Pani Ludmiła ma coś takiego w sobie że od pierwszej chwili można jej zaufać. To nie może być wyuczone, po prostu taka jest – empatyczna, życzliwa, autentyczna. Szybko zdiagnozowała u mnie dystymię - jest to nieznaczne obniżenie nastroju trwające ponad dwa lata. Dostałam dużo ćwiczeń co było mi bardzo potrzebne. Miałam wrażenie jakby terapia była szyta na miarę, idealna dla mojej osobowości, momentu życiowego w jakim byłam oraz moich wszystkich doświadczeń.

AminaGodna polecenia. Rzeczowa i wnikliwa specjalistka w każdym calu.

Paweł GregoriańskiPani psycholog prowokowała do myślenia, w taki sposób prowadziła rozmowę, że sam doszedłem do mądrych wniosków na temat swoich problemów, to są niesamowite odkrycia. Obawiałem się, że przyjdę do gabinetu i ktoś będzie mi coś narzucał (jestem bardzo niezależny!) a tu nic z tych rzeczy. 3 spotkania utwierdziły mnie już w przekonaniu, że wybór był idealny.

Aleksander, 29 latOdbudowałam poczucie własnej wartości i pewność siebie po bardzo trudnym okresie w moim życiu. Dziękuję za terapię, która była zawsze bardzo mądrą rozmową. Wychodziłam po każdej sesji zmotywowana i bardziej świadoma. Z serca polecam.

AnnaTrafiłam z polecenia kuzynki, która leczyła się kilka lat wcześniej i wychwalała p. Ludmiłę pod niebiosa. Sesje przeszły moje najśmielsze oczekiwania, już po pierwszej byłam pozytywnie naładowana jakby ktoś mi wstawił silnik. Jestem wymagająca wobec specjalistów i bardzo wyczulona na fałsz, nie zniosłabym gdyby ktoś dawał mi tanie pocieszenie lub mówił jaka jestem mimo wszystko wspaniała. Tutaj okazało się że naiwnego pocieszenia nie będzie ;) a czeka mnie ciężka praca nad sobą , przede wszystkim nad moimi automatycznymi myślami. Nauczyłam się, że tylko ja jestem odpowiedzialna za moje życie (do tej pory przerzucałam odpowiedzialność na rodziców), zmierzyłam się z trudną przeszłością i wygrałam. Polecam gorąco :)

KasandraPani psycholog szybko trafiła w sedno przyczyn moich problemów a kluczyłem i chciałem opowiadać bez końca, cha cha. Spotkaliśmy się kilka razy i tyle wystarczyło by zaszły spektakularne zmiany w moim funkcjonowaniu. Jestem wdzięczny za taki profesjonalizm i pełen konkret.

Irek (45 lat)


Start